29 Ağustos

yeniprojeler-skyblue1

Kartal’ın Yeni Gözdesi Sky Blue İstanbul

Royal Group Tarafından Projelendirilen Sky Blue İstanbul Avantajlı Fiyatlarıyla Yatırımcıları Bekliyor

İnsanın yaşamında nihai amacın “MUTLULUK” olduğunu biliyoruz. SKY-BLUE İstanbul Projesine başlarken bu söylemi rehber edindik. Sevgiyle planladık, güvenle inşa ettik, kaliteyle donattık.

YATIRIMCILARIN YENİ GÖZDESİ KARTAL!

İstanbul’un yeni gözdesi Kartal, son yıllarda yatırımcıların ilk hedeflerinden biri durumuna geldi. Kentsel dönüşüm planlaması çerçevesinde dev inşaat şirketleri Kartal’da geniş alanlara büyük avm, otel ve iş&eğlence merkezi projeleri için adeta birbiriyle yarışıyor. Metroya, otoyollara, havalimanına, deniz limanlarına kolayca ulaşım imkanı Kartal’ın değerini gün geçtikçe arttırıyor.

Sahil Yolunda Keyifli Gezintiler…

SkyBlue Istanbul sakinleri sahil yolunda akşam gezintisi yaptıktan sonra, sizin için hazırladığımız sosyal imkanlardan yararlanabilirsiniz. Yaz ve kış kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu ve jakuzi sizi bekliyor.

Dilerseniz havuz öncesinde geniş peyzaj alanı içinde yer alan koşu.yürüyüş ve bisiklet parkurunda spor yapabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınıza birlikte bahçede, neşeli bir barbekü partisi verebilirsiniz. SkyBlue İstanbul restoranında yemek yemeyi de tercih edebilirsiniz..

Haberin bağlantısı için tıklayın.