14 Şubat

emlakkulisi_skyblue1

Sky Blue Kartal’da Yükseliyor!

Royal Group ilk projesi için Kartal’ı tercih etti. Şirketin Sky Blue adını verdiği proje, 3 bin 880 metrekarelik arsada 87 daireden meydana geliyor. Yüzde 87’si yeşil alan olan Sky Blue’de tüm daireler güney cepheye bakıyor.

Royal Group ilk projesi için Kartal’ı tercih etti. Şirketin Sky Blue adını verdiği proje, 3 bin 880 metrekarelik arsada 87 daireden meydana geliyor. Yüzde 87’si yeşil alan olan Sky Blue’de tüm daireler güney cepheye bakıyor. Projede sakinlere sunulan olanaklar arasında; yaz ve kış kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu ve jakuzi, koşu, yürüyüş ve bisiklet parkuru ve barbekü alanları yer alıyor.

İlk projelerinin heyecanını yaşadıklarını söyleyen Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, “Royal Group ortaklarının, yılların getirdiği tecrübeden yararlanarak ve uzun yıllardır Kartal’ın yapısını doğru gözlemlemenin verdiği güvenle bölgeye, Türkiye’deki deprem gerçeğini de göz ardı etmeden ‘sağlam’, ‘kaliteli’, ‘güvenli’ ve tasarımı kendine has konutlar inşa ediyoruz” dedi. Kartal’da yer alan Sky Blue İstanbul’un yaşam alanından öte, yatırım için de karlı bir finansal enstrüman olduğunun da altını çizen Çehreli, “Dairenizin bulunduğu bölge 3 yılda yüzde 80 oranda değer artışı öngörülen en karlı bölgelerden biridir” diye konuştu.

Haber bağlantısı için tıklayın.